Doprava a platba

Doprava


DPD

Cena dopravy:  69 Kč

Jakmile předáme váš balík společnosti DPD, můžete se na něj těšit již následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu DPD si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k vám zásilka blíží. Každý balík obsahuje službu křehké a kontrolu plnoletosti adresáta. 

TOPTRANS - Nadrozměrná doprava

Cena dopravy: 999 Kč

Společnost TOPTRANS dokáže doručit široké spektrum zásilek bez váhového a rozměrového omezení na kteroukoliv adresu v České i Slovenské republice s doručením do 24 nebo 48 hodin dle regionu. 

Každý řidič je vybaven mobilním terminálem, prostřednictvím kterého můžete svou zásilku sledovat online a ihned tak vidět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází.

TOPTRANS - Asistovaný výnos

Cena dopravy: 999 Kč

Společnost TOPTRANS dokáže doručit široké spektrum zásilek bez váhového a rozměrového omezení na kteroukoliv adresu v České i Slovenské republice.

Doručení zásilky včetně výnosu do patra, předpokladem je aktivní asistence příjemce, lze objednat pro zásilku o hmotnosti max. 80 kg.

Platba


Dobírka

Cena služby: 0 Kč

Platba přímo dopravci DPD při převzetí zásilky.


Převodem

Cena služby: zdarma

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví a nebo pohodlně pomocí QR kódu, který dostanete jak v potvrzovacím emailu, tak posledním kroku vašeho košíku. Splatnost objednávky je 7 dnů. Po překročení je objednávka stornována a rezervované zboží uvolněno k dalšímu prodeji.