Doprava a platba

Doprava


DPD

Cena dopravy: 89 Kč, zdarma u objednávek nad 1.500 Kč

Jakmile předáme váš balík společnosti DPD, můžete se na něj těšit již následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu DPD si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k vám zásilka blíží. Každý balík obsahuje službu křehké a kontrolu plnoletosti adresáta.


Osobní odběr - přes 1300 výdejních míst DPD Pickup

Cena dopravy: 89 Kč, zdarma u objednávek nad 1.500 Kč

Na pobočkách DPD Pickup při výběru platby na dobírku lze platit pouze hotově, nelze využít platební kartu, pro bezhotovostní úhradu vyberte v pokladně e-shopu způsob platby bankovním převodem nebo platbu kartou online. Zboží zde může být uloženo maximálně 7 pracovních dní. Dobu uložení lze prodloužit.

Nechte si svůj balík přesměrovat do jednoho z více než 1300 výdejních míst Pickup v České republice, které jsou vám k dispozici i o víkendu. Jakmile doručíme vaši zásilku do výdejního místa, obdržíte oznámení e-mailem spolu s SMS.

Naše výdejní místa Pickup jsou integrovány do obchodů, a proto závisí na příslušných otevíracích dobách daného obchodu. V našem vyhledávači výdejních míst Pickup najdete své výdejní místo ve vašem okolí a můžete se podívat, jaké jsou jeho otevírací hodiny.
 
 
Zásilka odeslána na DPD Pickup nesmí v součtu překročit hranici 15 kg, délka nejdelší strany nesmí předkročit 100 cm a maximální obvodová délka činí 250 cm.


 

Platba


Dobírka

Cena služby: zdarma

Platba přímo dopravci DPD při převzetí zásilky.


Převodem

Cena služby: zdarma

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví a nebo pohodlně pomocí QR kódu, který dostanete jak v potvrzovacím emailu, tak posledním kroku vašeho košíku. Splatnost objednávky je 7 dnů. Po překročení je objednávka stornována a rezervované zboží uvolněno k dalšímu prodeji.